Asociația Spring
Termeni și Condiții Preambul

Prezentul document, denumit în continuare „Termeni și Condiții”, conține condițiile de utilizare ale site-ului www.asociatiaspring.ro și stabilește modalitățile în care orice persoană poate vizita sau accesa site-ul www.asociatiaspring.ro sau poate utiliza în orice mod serviciile oferite prin intermediul acestui site. Toți utilizatorii acestui site, precum și participanții la serviciile/evenimentele organizate de Asociația Spring, se obligă să respecte prevederile cuprinse în „Termeni și Condiții”. Utilizarea site-ului implică acceptarea necondiționată a acestor „Termeni și Condiții”. În situația în care nu sunteți de acord cu prevederile din „Termeni și Condiții”, vă rugăm să nu continuați navigarea pe acest site și nici înscrierea la serviciile/evenimentele organizate de Asociația Spring.

Politica GDPR

Prin înregistrarea și participarea la webinarii, Participanții confirmă că au citit și înțeles Termenii și Condițiile, precum și Politica GDPR, și sunt de acord să se conformeze acestora. În documentele privind Termenii și Condițiile, precum și Politica GDPR pot fi adăugate noi informații. Participanții sunt încurajați să verifice aceste documente în mod regulat pentru a fi la curent cu eventualele actualizări.